-
.
Θέλεις να ανακαλύψεις το πλήρες δυναμικό της επιχείρησής σου;
Είσαι περίεργος να μάθεις τι είναι η Τεχνητή Νοημοσύνη και πως μπορεί να ανατρέψει τους κανόνες του παιχνιδιού στην αγορά;
Σε ενδιαφέρει να μάθεις πώς μπορείς να την αξιοποιήσεις και πώς μπορεί να συμβάλει θεαματικά στο μέλλον της επιχείρησής σου;
Στο εργαστήριο “Τεχνητή Νοημοσύνη: Αξιοποίησέ την και Απογείωσε την Επιχείρησή σου!”, εξερευνoύμε πώς η Τεχνητή Νοημοσύνη μπορεί να αλλάξει τον τρόπο λειτουργίας της επιχείρησής σου και να τη βοηθήσει να εκτιναχθεί σε νέα ύψη.
Από την αναγνώριση ευκαιριών, μέχρι τη βελτίωση της απόδοσης και τη δημιουργία καινοτόμων στρατηγικών, θα ανακαλύψεις τον τρόπο που η τεχνητή νοημοσύνη μπορεί να σε καθοδηγήσει προς την επιτυχία.
στο εργαστήριο και τις σημειώσεις
με 42 €
Θα αποκτήσεις μια σαφή εικόνα τι είναι η Τεχνητή Νοημοσύνη και ποια είναι τα πεδία εφαρμογής της σε μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις.
Θα εξερευνήσουμε τα οφέλη και τις προκλήσεις της ενσωμάτωσης της Τεχνητής Νοημοσύνης στην επιχειρηματική σου στρατηγική.
Θα μάθεις πώς μπορείς να εντοπίζεις τους τομείς της επιχείρησής σου, που μπορεί να σε βοηθήσει η χρήση εφαρμογών Τεχνητής Νοημοσύνης.
Πώς η Τεχνητή Νοημοσύνη μπορεί να ενισχύσει την απόδοση και την αποτελεσματικότητα της επιχείρησής σου.
Θα δούμε την χρήση της Τεχνητής Νοημοσύνης στην πράξη, όσον αφορά σύνταξη κειμένων, άρθρων, παρουσιάσεων, εκδηλώσεων και δημοσιεύσεων στα Κοινωνικά Δίκτυα.
€63,00
Ξεκίνησα από Μηχανικός, Επιχειρηματίας, Σύμβουλος Επιχειρήσεων κι ύστερα … η ζωή με οδήγησε στην πραγματική μου αποστολή.
Πλέον, Όραμα και Αποστολή μου είναι να βοηθάω ανθρώπους να ανακαλύπτουν τον σκοπό της ζωής τους και να κάνουν πράξη τα όνειρα και τις ιδέες τους!
Ως Σύμβουλος Προσωπικής Ανάπτυξης συνοδεύω ανθρώπους να αναγνωρίσουν τους φόβους, τις αναστολές και τις περιοριστικές πεποιθήσεις τους, ώστε να συνειδητοποιήσουν και να αξιοποιήσουν τις εξαιρετικές και μοναδικές δυνατότητές τους!
Ως Σύμβουλος Ολιστικού Επιχειρείν βοηθάω ανθρώπους να κάνουν το «πάθος» τους κερδοφόρο επάγγελμα, γιατί εκεί βγαίνει το μέγιστο δυναμικό τους!
Με σπουδές στην Πληροφορική, μεταπτυχιακά στη Διοίκηση Επιχειρήσεων και τις Διεθνείς Επιχειρήσεις και εργασία σε θέσεις Εμπορικής και Γενικής Διεύθυνσης, μια μεγάλη ανατροπή στη ζωή μου με ώθησε να αρχίσω να κοιτάω μέσα μου και να ασχοληθώ με την αυτογνωσία και την αυτοβελτίωση.
Παράλληλα με τις συνεδρίες και τις ομάδες ψυχοθεραπείας, έχω εκπαιδευτεί ως NLP Practitioner, σε NLP & Coaching, Ψυχοδυναμική Συμβουλευτική, Συστημική Αναπαράσταση, Personal Branding και την Γεωμετρία της Ψυχής (Master level).
Επίσης, έχω παρακολουθήσει πολλά εργαστήρια και έχω εκπαιδευτεί σε Εναλλακτικές και Ενεργειακές θεραπείες όπως οι Silva Method, Pranic Healing (Arhatic Level 1), Ενεργειακή Θεραπευτική στην Ακαδημία των Αγγελιαφόρων του Φωτός, Συμβουλευτικές Δεξιότητες για Θεραπευτές, κα.
Με τις ανωτέρω εκπαιδεύσεις και την πολύχρονη εμπειρία μου, προσφέρω υποστήριξη σε ιδιώτες και επαγγελματίες για :
(και τα σεμινάριά μου)
Μπράβο σου και για το έγγραφο που μου έστειλες για το 2023 και για τη δομή που είχε το εργαστήριό σου. Με βοήθησες να βάλω μια τάξη σε αυτά που θέλω για φέτος και σε παρακαλώ να το κάνεις και του χρόνου!
Μπράβο σου και για το έγγραφο που μου έστειλες για το 2023 και για τη δομή που είχε το εργαστήριό σου. Με βοήθησες να βάλω μια τάξη σε αυτά που θέλω για φέτος και σε παρακαλώ να το κάνεις και του χρόνου!
Διαβάστε λιγότεραΟ Νίκος, με πολυετή εμπειρία στις διαδικασίες στοχοθεσίας από διάφορες επαγγελματικές του θέσεις, αλλά και της άρτιας τοποθέτησης στην οριοθέτηση μελλοντικών στόχων, είναι από τους πιο κατάλληλους ομιλητές για το θέμα αυτό!!!
Ο Νίκος, με πολυετή εμπειρία στις διαδικασίες στοχοθεσίας από διάφορες επαγγελματικές του θέσεις, αλλά και της άρτιας τοποθέτησης στην οριοθέτηση μελλοντικών στόχων, είναι από τους πιο κατάλληλους ομιλητές για το θέμα αυτό!!!
Διαβάστε λιγότεραΒΑΖΩ ΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ
ΒΑΖΩ ΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ
Διαβάστε λιγότεραΗ σαφής θέση των νέων στόχων, η διασαφήνιση των όρων, ο ετήσιος απολογισμός της χρονιάς που μόλις ολοκληρώθηκε, θέτουν γερά θεμέλια για ένα ευοίωνο ,και, μάλιστα άμεσα, μέλλον . . .
Η σαφής θέση των νέων στόχων, η διασαφήνιση των όρων, ο ετήσιος απολογισμός της χρονιάς που μόλις ολοκληρώθηκε, θέτουν γερά θεμέλια για ένα ευοίωνο ,και, μάλιστα άμεσα, μέλλον . . .
Διαβάστε λιγότεραΕξαιρετική μέθοδος να ξαναθυμηθούμε ποιοι είμαστε! Έχεις εξαιρετική φωνή στα ηχητικά! Και ιδιαίτερα χρήσιμη η πρόσθετη έρευνα για την Προσωπική Χρονιά!
Εξαιρετική μέθοδος να ξαναθυμηθούμε ποιοι είμαστε! Έχεις εξαιρετική φωνή στα ηχητικά! Και ιδιαίτερα χρήσιμη η πρόσθετη έρευνα για την Προσωπική Χρονιά!
Διαβάστε λιγότεραΕξαιρετικό "εργαλείο".... εκπληκτική γνώση που με βοήθησε να ενθυμηθώ εμένα!!! Ευγνώμων κ.Αυγερινέ για την υποστήριξη και την βοήθειά σας να με ξαναδώ με ειλικρίνεια και να με αγαπήσω ξανά!!!🙏
Εξαιρετικό "εργαλείο".... εκπληκτική γνώση που με βοήθησε να ενθυμηθώ εμένα!!! Ευγνώμων κ.Αυγερινέ για την υποστήριξη και την βοήθειά σας να με ξαναδώ με ειλικρίνεια και να με αγαπήσω ξανά!!!🙏
Διαβάστε λιγότεραΕιναι κατανοητο, ολοκληρωμένο και γενικα φιλικό για καποιον, σαν εμενα, που τωρα αρχιζει να μπαινει στον κόσμο της τεχνίτης νοημοσύνης
Ειναι κατανοητο, ολοκληρωμένο και γενικα φιλικό για καποιον, σαν εμενα, που τωρα αρχιζει να μπαινει στον κόσμο της τεχνίτης νοημοσύνης
Διαβάστε λιγότεραΆκουγα για Τεχνητή Νοημοσύνη και φοβόμουν! Με το εργαστήριό σου, μου έδιωξες τους φόβους και βρήκα νέα απασχόληση :) Σε ευχαριστώ!
Άκουγα για Τεχνητή Νοημοσύνη και φοβόμουν! Με το εργαστήριό σου, μου έδιωξες τους φόβους και βρήκα νέα απασχόληση :) Σε ευχαριστώ!
Διαβάστε λιγότεραΗ πιό ολοκληρωμένο και κατανοητό σεμινάριο για την Τ.Ν. που έχω παρακολουθήσει ποτέ! Εύγε και ευχαριστώ!!!
Η πιό ολοκληρωμένο και κατανοητό σεμινάριο για την Τ.Ν. που έχω παρακολουθήσει ποτέ! Εύγε και ευχαριστώ!!!
Διαβάστε λιγότεραΠολύ πρόσφατα άρχισα να ακούω για το ChatGPT και η περιέργειά μου δεν με άφηνε σε ησυχία! Μέχρι στιγμής έχω αρχίσει να καταλαβαίνω πόσο πολύ έχει προχωρήσει η ΤΝ και έχω ενθουσιαστεί. Ευτυχώς το 2070 θα έχω αναχωρήσει για τα ανώτερα κλιμάκια αλλά ...
Διαβάστε περισσότεραΠολύ πρόσφατα άρχισα να ακούω για το ChatGPT και η περιέργειά μου δεν με άφηνε σε ησυχία! Μέχρι στιγμής έχω αρχίσει να καταλαβαίνω πόσο πολύ έχει προχωρήσει η ΤΝ και έχω ενθουσιαστεί. Ευτυχώς το 2070 θα έχω αναχωρήσει για τα ανώτερα κλιμάκια αλλά ακόμα κι αν θα ξαναγεννηθώ θα έχω μάθει πολλά έχοντας ξεκινήσει από αυτό το πρώτο σεμινάριο! Ήδη στο δεύτερο μέρος και μετά τις διάφορες πρακτικές ο ενθουσιασμός μου έχει κορυφωθεί κι έχω αρχίσει να σκέφτομαι πολλές εφαρμογές που μπορούν να υποστηρίξουν τα ενδιαφέροντά μου!
Διαβάστε λιγότερα